Kontakta oss

Hans Thyrén VD

Uthyrning kommersiella lokaler

hans.thyren@hernofastigheter.se

Mathilda Lindberg

Uthyrning bostäder, studentlägenheter & parkering

mathilda.lindberg@hernofastigheter.se

Annika Öhman

Uthyrning garage & hyresadministration

annika.ohman@hernofastigheter.se

Hanna Myrin

Ansvarig ekonomi

hanna.myrin@hernofastigheter.se

Andreas Myrin

Projektledning & fastighetsförvaltning

andreas.myrin@hernofastigheter.se

Pawel Suslo

Ansvarig byggruppen

pawel.suslo@hernofastigheter.se

Hans Andersson

Ansvarig fastighetsskötsel i Härnösand

hans.andersson@hernofastigheter.se

Olle Johansson

Ansvarig fastighetsskötsel Studentlägenheter i Karlstad

olle.johansson@hernofastigheter.se

Kontakt och felanmälan

Du får snabbast hjälp med ditt ärende genom att använda formuläret.

Tack för ditt meddelande!