Kontakta oss

Mathilda Lindberg

Uthyrning bostäder

mathilda.lindberg@hernofastigheter.se

Hans Thyren

Ägare och Uthyrning kommersiella lokaler

hans.thyren@hernofastigheter.se

Hanna Myrin

Ansvarig ekonomi

hanna.myrin@hernofastigheter.se

Hans Andersson

Ansvarig fastighetsskötsel

hans.andersson@hernofastigheter.se

Pawel Suslo

Ansvarig byggruppen

pawel.suslo@hernofastigheter.se

Olle Johansson

Fastighetsskötare Studentlägenheter i Karlstad

olle.johansson@hernofastigheter.se

Johan Thyrén

Uthyrare Karlstad

johan.thyren@hernofastigheter.se

Kontakt och felanmälan

Du får snabbast hjälp med ditt ärende genom att använda formuläret.

Tack för ditt meddelande!